2021 jaanuar

Rahvahääletusel osales 3957 inimest ning neist 830 pidas lõppeva aasta teoks just Raja lasteaia ja ujula valmissaamist, teatas linnavalitsuse pressiesindaja teisipäeval.

Augusti viimasel päeval aadressil Raja tänav 7 avatud lasteaiamaja märgib linnavalitsuse teatel suvepealinna alushariduselus epohhiloovat sündmust – viimati valmis Pärnus täiesti uus lasteaiamaja aastal 1985, pärast seda on olemasolevaid hooneid ajakohastatud, kuid ühtegi otsast lõpuni päris uut lasteaeda ei ole ehitatud.

2020 detsember

Meil on hea meel teada anda, et alates novembrist on Projekt O2 liitunud Digitaalehituse Klastriga!

2020 september

Selleks, et elu ikka põnevam ja huvitavam oleks sai koostöös DataCap LLC ja Archaeovision'iga tehtud Narva Aleksandri kiriku droonifotodest mudel. Täpsemalt on mudel näha siit: http://3d.archaeovision.eu/#Narva-Aleksandri-Suurkirik-2020

 

2020 september

Pärnus on viimastel aastakümnetel küll mõned lasteaiad põhjalikult korda tehtud, aga viimati ehitati Pärnusse uus lasteaed 35 aastat tagasi. Ka uue ujula rajamisest on möödas ligi 40 aastat, aga nüüd avati suvepealinnas ujulaga lasteaed.

Raja lasteaia päikesekujulise hoone arhitektuurse lahenduse tegi KAOS Arhitektid, projekteeris Projekt O2 ja ehitas Nordlin Ehitus. Koos sisustusega läks lasteaed-ujula maksma 11,7 miljonit eurot. Toetust saadi Euroopa Regionaalarengu Fondilt.

2020 august

Täna avati Tallinnas Tondi Kooli renoveeritud hoone, kus on erivajadustega õpilastel mitmekülgsed ja tänapäevased õpitingimused.

Täieliku uuenduskuuri läbinud hoones asub 1. septembrist õppima 250 lihtsustatud, toimetuleku- või hooldusõppel last. Kool pakub teenust ka Harjumaa erivajadustega õpilastele. Hoonesse on rajatud veel Tallinna Õppenõustamiskeskuse osakond õppeklasside, eripedagoogide tööruumide ning auditooriumiga.